Masaż.

Odczuwasz bóle mięśniowe? Zmęczenie? 

Zrelaksuj się i zregeneruj. 

Przy klubie Raz Dwa Fitness działa profesjonalny gabinet masażu. 

Zamów masaż już teraz!KLASYCZNY

Masaż klasyczny to podstawowa forma masażu oddziaływująca na ustrój człowieka, mająca na celu ogólne rozluźnienie, rozprężenie i poprawę stanu psycho – fizycznego. Masaż klasyczny pobudza tkanki, regeneruje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Usprawnia pracę stawów i wiązadeł. Aktywizuje krążenie krwi, pobudza układ nerwowy, przyspiesza przemianę materii. Regularnie stosowany zapewni nam uczucie odprężenia i relaksu na długie godziny.

SPORTOWY

Wychodząc dalej naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy jedną z odmian masażu skierowaną dla ludzi aktywnych.

1)m. przedwysiłkowy - mający na celu przygotowanie organizmu do ćwiczeń.

2)m. międzywysiłkowy - wykonywany w przerwach między ćwiczeniami

3)m. powysiłkowy - mający na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po ćwiczeniach

4)m. uzupełniający - wspomagający trening na masę mięśniową

RELAKSACYJNY

Dla osób żyjących w ciągłym stresie, najodpowiedniejszy jest masaż relaksacyjny. Daje odprężenie mięśniom, przywraca prawidłowy rytm serca. Spokojny, rytmiczny niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy, pleców, zaburzenia koncentracji, depresję oraz ogólne wycieńczenie organizmu.

ODCHUDZAJĄCY

Masaż może być również jedną z metod wspomagających odchudzanie. Wykonywane podczas jego trwania czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Te intensywne czynności umożliwiają szybsze spalenie tłuszczu, redukcję cellulitu a co za tym idzie utratę nadwagi. Masaż odchudzający stosowany jest w okolicach ud, pośladków i bioder, gdzie skutecznie likwiduje zbędną tkankę tłuszczową.

BAŃKA CHIŃSKA

Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii, oczyszcza z toksyn, jest także dobrą metodą walki z cellulitem.Jest to masaż bardzo intensywny, dochodzący do granicy bólu natomiast efekty oczyszczenia i redukcji celulitu są zadowalające.