TRENING PERSONALNY JEST PRZEZNACZONY DLA KAŻDEGO - NIEZALEŻNIE OD WIEKU, PŁCI, INDYWIDUALNYCH MOŻLIWOŚCI I POTRZEB TRENINGOWYCH.

TRENING PERSONALNY w klubie Raz Dwa Fitness to najbardziej efektywny rodzaj ćwiczeń, polegający na indywidualnych spotkaniach Klient - Trener. Pierwsze spotkanie z trenerem to zawsze jest rozmowa a nie trening.

W trakcie przeprowadzonego wywiadu trener zapyta cię o wiek, jaki tryb życia prowadzisz, jaką stosujesz dietę, o urazy, kontuzje, przebyte choroby, wady postawy i przede wszystkim co chcesz osiągnąć dzięki ćwiczeniom.

Usługi trenera personalnego opłacają się z kilku powodów. Zajęcia dopasowane są do ciebie, twojego wieku, kondycji i potrzeb. Każda sesja treningowa przygotowana jest dokładnie do twoich potrzeb.

100 % czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych. Taki trening jest bezpieczny, bo trener stale nadzoruje, kontroluje i koryguje.

Trener nie pozwoli ci abyś wykonywał ćwiczenia, które mogą ci zaszkodzić. Trener skupia się na słabych punktach twojej sylwetki czy kondycji, przygotowuje dla ciebie program ćwiczeń dopasowany do twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań.

Trening personalny to usługa kompleksowa- trener podpowie ci jak zmienić dietę, ile posiłków zaplanować w ciągu dnia i jakie suplementy diety stosować, żeby zwiększyć efekty treningu. Indywidualne podejście pozwala osiągnąć wyznaczony cel i zamierzony efekt dużo szybciej niż ćwiczenia w grupie.